ikon2016@topkon.com
+90 216 330 90 20
Aile Sağlığı Çalışanları Sempozyumu
"Bebek Dostu"

+90 216 330 90 20

ikon2016@topkon.com

KONGRE YERİ VE TARİHİ

3. Aile Hekimliği Kongresi, 11-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate Otel & Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

KONGRE MERKEZİ

Antalya Rixos Sungate Otel & Kongre Merkezi, Göynük Mah. Başkomutan Atatürk Cad. No:153 1. Beldibi Antalya - Türkiye

KONGRE DİLİ

Toplantı dili Türkçedir.

KAYIT MASASI

Kayıt masaları 11-15 Mayıs 2016 tarihlerinde 08.00 – 18.00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

KONGRE ÇANTALARI


Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masalarından verilecektir.

KONGRE WEB SİTESİ

Kongrenin duyurularına, gerekli başvuru formlarına ve yeni bilgilere www.ikon.org adresinden ulaşabilirsiniz.

TEKNİK DESTEK BİRİMİ

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar, projeksiyon cihazı ve standart ses sistemi bulunacaktır. Hiçbir konuşmacının dizüstü bilgisayarlarından sunum yapmalarına izin verilmeyecek olup, sunumlarını sunum kontrol odasına teslim etmeleri gerekmektedir. Mac kullanan katılımcılarımızın sunumları için display adapter getirmeleri gerekmektedir. Kongre süresince salonda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.

SERGİ ALANI

Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU

Kaydını tamamlamış olan toplantı katılımcılarına, toplantılara katılımlarını kolaylaştırmak amacıyla, talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.

11 - 15 Mayıs 2016
Rixos Sungate - Kemer / Antalya